Wybrany wątek opinii
@Wtf omg - czyli jak nie przyjde do pracy to on jest w plecy 1500 a ja wychodze na zero, to kto ma gorzej
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Twój stary że nie strzepal się do kibla
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
Właśnie dla takich jak ty jest najniższa krajowa, nic sobą nie reprezentujesz
Do moderacji
Odpowiedz
3
1