69
24.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Rrrrrrrr - jeszcze raz napisz, ale bez emocji
?co? (2019.10.25)
Może w ramach targów pracy panowie prezydenci pojechali by do Ostródy i dowiedzieli się w jaki sposób rozwijać miasto z myślą o mieszkańcach. Warto się uczyć od lepszych.
wicia (2019.10.25)

info

7  
  1
A pułk logistyczny szuka niewiadomo kogo, ja się zgłosiłem zdałem egzamin sprawnościowy mam stopień wojskowy A oni mówią że nie bo nie sluzulem w armii zawodowej. Po co ta gadka, o rezerwach o potrzebach,.
Zawiedziony przez armię (2019.10.25)

info

9  
  0
Jestem zawiedziona, byłam pewna że na targach znajdę pracę slaa siebie,chciałam.pracowac gdzie kolwiek,lecz na jedną zmianę,ponieważ jestem samotna matką.Elblaskie firmy nie chce zatrudniać matek z małymi dziećmi, lub iść im na rękę i zatrudnić na 1 zmianę,chcemy pracowac,alw nie daja nam.szansy,i nie mówcie że siedzimy tylko w domu i korzystamy z wszystkich dodatków jakie nam.przysluguja,jeśli nie mamy wyjścia bo pracy dla nas nie ma
Wkurzona (2019.10.25)
@Wkurzona - Jakąkolwiek? Czyli żadnej specjalizacji nie masz? Czyli do żadnej się nie nadajesz, bo jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego.
(2019.10.25)
Chłopaki "z pod sklepu" twierdzą, że praca to przestarzała forma spędzania wolnego czasu.
Sebix Luzak (2019.10.25)

info

3  
  2
Czyli biedak doplaca. To niech idzie na socjal
unty (2019.10.25)
Ja ty. Wpis tragiczny
1234 (2019.10.25)
Prawda jest jak dziura w d.....Kazdy ma swoja
Krul Lef (2019.10.25)