Wybrany wątek opinii

Najgorsza praca w budżetówce jest lepsza od najlepszej pracy u prywaciarza czytać dziada...ku przestrodze dla elbląskich pseudo byznesmenów szkoda czasu,nerwów i zdrowia tracić na was..
(2019.10.24)
Wyleciales za leżenie czy picie? Ja daje po 30-40 zł i nikogo znaleźć nie mogę, wymóg to praca przez 8-10h dziennie a nie 3h
(2019.10.25)
Powrót do komentarzy