Wybrany wątek opinii

A jeszcze inni, nieudacznicy szukają miejsca gdzie będą mogli odsiedzieć swoje i za darmo wziąć kasę. Zostań tym wyzyskiwaczem, zaryzykuj otwórz firmę i działaj nikt nie będzie Cię traktował jak niewolnika. Chyba, ze tylko w gębie jesteś taki mocny.
(2019.10.24)
a tobie gościu coś dolega ze się sadzisz do faceta co prWde napisal??
tyle (2019.10.24)
Niestety, ale w tych czasach mamy najwięcej dyrektorów sfinansowanych przez 500+, nie po to on latami pił piwo pod sklepem i oglądał dlaczego ja żeby teraz robić na kogoś, on chce więcej zarobić niż pracodawca i mniej o 10x robić niż pracodawca w czasach kiedy musiał na to zapracować. Niektórzy pracują po 12-16 godzin na swoje firmy żeby później mieć trochę luzu i czegoś się dorobić, ale bezmuzgi dyrektor 500+ tego nie rozumie. Jestem dyrektorem butelki, wykształcenie zerowe, umiejętności zerowe, a wypłaty żądam cztero zerowe. Przecież szef zarobiony i ręce trzyma w kieszeni podjeźdza bentleyem, to jaki przykład daje, szef to powinien sam pracować więcej niż pracownicy i mniej zarobić.
Pracodawca2000zlNetto (2019.10.25)
Powrót do komentarzy