UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co to za targi pracy. Raczej targ niewolników. Byłem z moją siostrą i tak zerkalem na oferty handlowców bo to branża w której pracuję. Obecnie zarabiam 5200 netto (sama podstawa bez premii) jako handlowiec w branży budowlanej (pracodawca z trojmiasta). Podobna oferta w Elblagu. 2200 netto po 3 mies. 2500 netto. Szkoda czasu i organizowania takich targów. Dlaczego nikt nie przedstawi statystyk ilu ludzi było i ilu znalazło pracę w której utrzymali się dłużej jak okres próbny. A nie przedstawiają dla tego bo wiedzą, że to tylko wyciąganie pieniędzy na takie targi. TARGI TO JEDNE WIELKIE NIC