UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Żeby żyć godnie trzeba swoją osobą coś reprezentować i napewno nie zaczniesz od stawki 1600,a 3,5tys
Pracodawca2000zlNetto
Żeby żyć godnie trzeba swoją osobą coś reprezentować i napewno nie zaczniesz od stawki 1600,a 3,5tys
Pracodawca2000zlNetto