UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Żeby żyć godnie trzeba swoją osobą coś reprezentować i napewno nie zaczniesz od stawki 1600,a 3,5tys

Pracodawca2000zlNetto

Anuluj