UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najgorsza praca w budżetówce jest lepsza od najlepszej pracy u prywaciarza czytać dziada...ku przestrodze dla elbląskich pseudo byznesmenów szkoda czasu,nerwów i zdrowia tracić na was..


Anuluj