UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najgorsza praca w budżetówce jest lepsza od najlepszej pracy u prywaciarza czytać dziada...ku przestrodze dla elbląskich pseudo byznesmenów szkoda czasu,nerwów i zdrowia tracić na was..
Najgorsza praca w budżetówce jest lepsza od najlepszej pracy u prywaciarza czytać dziada...ku przestrodze dla elbląskich pseudo byznesmenów szkoda czasu,nerwów i zdrowia tracić na was..