UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zacznijmy od tego, że są ludzie, którzy są po studiach i emerytura lub normalni z średnim wykształceniem 1200 złoty, Ci co mają 2000 tysiące złoty to chyba urzędnicy, 25 lat pracuje ktoś, a gó. .no z tego ma, młodzi zarobią a starsi schorowani ?

młodepokolenie

Anuluj