69
24.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Konfederacjaaaaa - po co się pytasz ile idzie jak wiesz, konfederaci wszystko zlikwidują, nic nie będzie, czyż by przyjeliście już tego kandydata na prezydenta z Białegostoku KONONOWICZA
(2019.10.24)
Zaczekam 1,5 roku aż pensja będzie 4000 pln, jaką obiecał Prezes Kaczyński. Wtedy nie będę się wstydzil kosić trawniki, czy zamiatać, za dobre pieniądze i bez stresu.
(2019.10.24)
ja lubie kosic
(2019.10.24)
@Rrrrrrrr - a potem sie. .. obudziłeś ? po herbatce na dobry sen też miewam takie sny hee
(2019.10.24)
taka prawda
(2019.10.24)
@Wtf omg - czyli jak nie przyjde do pracy to on jest w plecy 1500 a ja wychodze na zero, to kto ma gorzej
(2019.10.24)
zdziwiłbyś się, że w Elblągu są firmy, w których można zarabiać ponad 7000,ale do tego potrzebne jest jeszcze wykształcenie, wiedza, doświadczenie, inteligencja i biegłe posługiwanie się przynajmniej dwoma językami, w tym polskim.
(2019.10.24)
emeryt/ka ma od 800 zł do 1200 zł pracuje całe życie, a pod koniec życia albo ledwie starczy na życie leki i mieszkanie, albo w ogóle żyją w biedzie, a terminy do lekarza najwcześniej za pół roku, a prywatnie od razu lub na następny dzień, i skąd z tej marnej emerytury wziąć 200 zł na prywatną wizytę mieszkanie opłaty życie leki nikt tego nie liczy. .Starszych ludzi mają gdzieś oni też powinni mieć pomoc jakąś. Więc jaka mowa o emeryturze edukacji, edukując się na wyższych uczelniach płaci się duże pieniądze wiec jeśli nie masz kasy to nic nie masz.
młodepokolenie (2019.10.24)
@Str - emeryt/ka ma od 800 zł do 1200 zł pracuje całe życie, a pod koniec życia albo ledwie starczy na życie leki i mieszkanie, albo w ogóle żyją w biedzie, a terminy do lekarza najwcześniej za pół roku, a prywatnie od razu lub na następny dzień, i skąd z tej marnej emerytury wziąć 200 zł na prywatną wizytę mieszkanie opłaty życie leki nikt tego nie liczy. .Starszych ludzi mają gdzieś oni też powinni mieć pomoc jakąś. Więc jaka mowa o emeryturze edukacji, edukując się na wyższych uczelniach płaci się duże pieniądze wiec jeśli nie masz kasy to nic nie masz.
młodepokolenie (2019.10.24)
@młodepokolenie - Nie wiem o jakich emerytach piszesz, ale tych, których znam, to mają raczej bliżej 2000 albo i więcej. Słyszałem o takich co mają mniej, ale to są zazwyczaj osoby, które pół życia przebalowały, albo na czarno nosiły wiadra z piaskiem w tym samym czasie pobierając rentę. Jak się nie odprowadza składek, to i ZUS nie bardzo ma podstawy do wypłacania czegoś ponad minimum.
(2019.10.24)