A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zaczekam 1,5 roku aż pensja będzie 4000 pln, jaką obiecał Prezes Kaczyński.
Wtedy nie będę się wstydzil kosić trawniki, czy zamiatać, za dobre pieniądze i bez stresu.
ja lubie kosic
@Rrrrrrrr - a potem sie. .. obudziłeś ? po herbatce na dobry sen też miewam takie sny hee
@Wtf omg - czyli jak nie przyjde do pracy to on jest w plecy 1500 a ja wychodze na zero, to kto ma gorzej
zdziwiłbyś się, że w Elblągu są firmy, w których można zarabiać ponad 7000,ale do tego potrzebne jest jeszcze wykształcenie, wiedza, doświadczenie, inteligencja i biegłe posługiwanie się przynajmniej dwoma językami, w tym polskim.
emeryt/ka ma od 800 zł do 1200 zł pracuje całe życie, a pod koniec życia albo ledwie starczy na życie leki i mieszkanie, albo w ogóle żyją w biedzie, a terminy do lekarza najwcześniej za pół roku, a prywatnie od razu lub na następny dzień, i skąd z tej marnej emerytury wziąć 200 zł na prywatną wizytę mieszkanie opłaty życie leki nikt tego nie liczy. .Starszych ludzi mają gdzieś oni też powinni mieć pomoc jakąś. Więc jaka mowa o emeryturze edukacji, edukując się na wyższych uczelniach płaci się duże pieniądze wiec jeśli nie masz kasy to nic nie masz.
@Str - emeryt/ka ma od 800 zł do 1200 zł pracuje całe życie, a pod koniec życia albo ledwie starczy na życie leki i mieszkanie, albo w ogóle żyją w biedzie, a terminy do lekarza najwcześniej za pół roku, a prywatnie od razu lub na następny dzień, i skąd z tej marnej emerytury wziąć 200 zł na prywatną wizytę mieszkanie opłaty życie leki nikt tego nie liczy. .Starszych ludzi mają gdzieś oni też powinni mieć pomoc jakąś. Więc jaka mowa o emeryturze edukacji, edukując się na wyższych uczelniach płaci się duże pieniądze wiec jeśli nie masz kasy to nic nie masz.
@młodepokolenie - Nie wiem o jakich emerytach piszesz, ale tych, których znam, to mają raczej bliżej 2000 albo i więcej. Słyszałem o takich co mają mniej, ale to są zazwyczaj osoby, które pół życia przebalowały, albo na czarno nosiły wiadra z piaskiem w tym samym czasie pobierając rentę. Jak się nie odprowadza składek, to i ZUS nie bardzo ma podstawy do wypłacania czegoś ponad minimum.