UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wolno wrzucać wszystkich do jednego worka, nie wszyscy przebalują pół życia. .są ludzie którzy ciężko pracują 25lat i nic tylko marne grosze, a potem takie osoby żyją tak jak żyją, jak nie dzieci to nikt im nie pomoże. Wszystko jest drogie więc ciężko żyć w czasach gdzie ma człowiek się utrzymać za 1200 złoty.


Anuluj