UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
25 lat to jest minimum jakie trzeba przepracować (odprowadzać składki) żeby dostać emeryturę. To kiedy oni poszli do pracy? Po 30? Czy zaraz po 40 już im się znudziło?
25 lat to jest minimum jakie trzeba przepracować (odprowadzać składki) żeby dostać emeryturę. To kiedy oni poszli do pracy? Po 30? Czy zaraz po 40 już im się znudziło?