UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie wolno wrzucać wszystkich do jednego worka, nie wszyscy przebalują pół życia. .są ludzie którzy ciężko pracują 25lat i nic tylko marne grosze, a potem takie osoby żyją tak jak żyją, jak nie dzieci to nikt im nie pomoże. Wszystko jest drogie więc ciężko żyć w czasach gdzie ma człowiek się utrzymać za 1200 złoty.