Wybrany wątek opinii

Panie z urzędu pracy nie mìłe. Byłem świadkiem jak jedna z urzędniczek z pup krzyczała na osobę bezrobotną. Przydało by tej się szkolenie przygotowujące ja do pracy z ludźmi. Chaos i brak organizacji. Nie wspominając o braku kompetencji ze strony pracowników PUP.
Paw69 (2019.10.24)
Chyba nawet domyślam się która.... Po sąsiedzku też jest taka małpą
(2019.10.24)
Powrót do komentarzy