Wybrany wątek opinii
Panie z urzędu pracy nie mìłe. Byłem świadkiem jak jedna z urzędniczek z pup krzyczała na osobę bezrobotną. Przydało by tej się szkolenie przygotowujące ja do pracy z ludźmi. Chaos i brak organizacji. Nie wspominając o braku kompetencji ze strony pracowników PUP.
Do moderacji
Odpowiedz
50
0
Chyba nawet domyślam się która.... Po sąsiedzku też jest taka małpą
Do moderacji
Odpowiedz
4
0