A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Załóż jeden z drugim działalnośc gospodarczą i zatrudniaj ! Pretensje masz że pracodawca to wyzyskiwacz ? Pretensje miej do świń przy korytach poselskich bo to oni o koryt pchają kasę z podatków i opłat które pracodawcy muszą za takich jak wy płacić. Bladego pojęcia nie macie o działalności gospodarczej !
co za bzdury, na targach szukają dowódcę kompanii logistycznej, przyszedł bezrobotny oficer i chce być dowódcą, a może są etaty na prezesów spółek, ministrów, dyrektorów, już jeden taki był z wykształcenia DYREKTOR
Bo Urzędy Pracy istnieja tylko po to, żeby zatrudnieni w nich urzędnicy mieli lekką pracę.
na targach sama młodzi po 60tce
Są ale musisz należeć do partii
Chyba niewolników szukają A nie pracowników za 1600 to niech sobie sami zapieprzaja
W dzisiejszych czasach CV to sciema. Albo umiesz cos i Cie przyjma albo nie. CV nie jest dzis do niczego potrzebne, a pracodawcy dalej tego nie rozumieja. Osoba co skonczyla np. Studia Wyzsze wcale moze nie byc lepsza od osoby co na studia nigdy nie poszla, bo nie jest to mu potrzebne. A te targi pracy i ten caly PUP to sie powinno zlikwidowac natychmiast, bo do niczego to nie jest potrzebne. Armia urzedasow w posredniaku pijacych kawke to jest kabaret. Sam kazdy znajdzie prace po ogloszeniach.
Skoro 20 lat temu zaczynałes od 1200 a teraz proponują 1600- 1700 to coś chyba jest nie halo. Nie uważasz? Żeby żyć godnie i aby starczyło od 1 do 1 to minimum 3500 na rękę
Jak ja szukałam pracy i zgłosiłam się na pośredniak to te kochane Panie kazały mi przyjść do nich jak już znajdę pracę. Same zaproponowały tylko jeden staż i na tym koniec pomocy ze strony PUP.
W Elblągu bez zmian - szukają praktycznie tylko roboli i do callcenter za najniższą krajową. Bezrobocie zmniejszyło się sztucznie bo kto mógł to już dawno wyjechał i mnóstwo ludzi skorzystało z obniżonego wieku emerytalnego i wypadło z rejestrów pup.