UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak ja szukałam pracy i zgłosiłam się na pośredniak to te kochane Panie kazały mi przyjść do nich jak już znajdę pracę. Same zaproponowały tylko jeden staż i na tym koniec pomocy ze strony PUP.
Jak ja szukałam pracy i zgłosiłam się na pośredniak to te kochane Panie kazały mi przyjść do nich jak już znajdę pracę. Same zaproponowały tylko jeden staż i na tym koniec pomocy ze strony PUP.