Wybrany wątek opinii
Załóż jeden z drugim działalnośc gospodarczą i zatrudniaj ! Pretensje masz że pracodawca to wyzyskiwacz ? Pretensje miej do świń przy korytach poselskich bo to oni o koryt pchają kasę z podatków i opłat które pracodawcy muszą za takich jak wy płacić. Bladego pojęcia nie macie o działalności gospodarczej !
Do moderacji
Odpowiedz
17
33
bla bla bla bla, zmień płyte ośle.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2