UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Załóż jeden z drugim działalnośc gospodarczą i zatrudniaj ! Pretensje masz że pracodawca to wyzyskiwacz ? Pretensje miej do świń przy korytach poselskich bo to oni o koryt pchają kasę z podatków i opłat które pracodawcy muszą za takich jak wy płacić. Bladego pojęcia nie macie o działalności gospodarczej !