69
24.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zlikwidować Urzędy Pracy!!! W dobie internetu i niskiego bezrobocia to relikty przeszłości!!! Na Saperów siedzi kilkadziesiąt osób + budynek który trzeba utrzymać za nasze pieniądze. Policzcie ile rocznie idzie na ten syf, 4mln? ??
Konfederacjaaaaa (2019.10.24)
a tobie gościu coś dolega ze się sadzisz do faceta co prWde napisal??
tyle (2019.10.24)
Jedni szukają pracy, drudzy niewolników
:)))))) (2019.10.24)
chyba jesteś zawodowym strazakiem bo lejesz wode jak trza...
gcvbu (2019.10.24)
bla bla bla bla, zmień płyte ośle.
fuj (2019.10.24)
Urząd pracy jest tylko do ubezpieczenia darmowego.Niczego tam innego bezrobotny nie znajdzie.
(2019.10.24)

info

22  
  2
Pier.... 20 lat. Temu chleb nie. Kosztował tyle co dziś więc jeśli. Ktoś ma. Żonę i dziecko. Plus rachunki. To 3 tysiace to nie wiele. 500 plus. Tak dają. A zabierają 1500 ku.....z pisu
Str (2019.10.24)
@Str - ale bredzisz, chleb nie, co?za darmo dawali, 3 tysiące mało, 5 też mało, 500 plus mało, kto ci zabiera 1500 i za co ??? ale pózniej chcesz emeryturę, może rentę, opiekę medyczną, edukację, chłopie najpierw pomyśl póżniej pisz, jaka by nie była władza zawsze trzeba płacić podatki, ubezpieczenia, nic nie ma darmo
(2019.10.24)
Nie bla bla tylko jak zarabiasz 1500 to pracodawca wyklada 3000
Wtf omg (2019.10.24)
rozumiem że te niby 7000 to dostajesz w urzędzie albo konfident policji
(2019.10.24)