Wybrany wątek opinii
Skoro bezrobocie w Polsce jest poniżej 5%, czyli każdy kto chce to może pracować to po co jeszcze istnieją Urzędy Pracy i czym się zajmują ?
Do moderacji
Odpowiedz
57
0
Bo Urzędy Pracy istnieja tylko po to, żeby zatrudnieni w nich urzędnicy mieli lekką pracę.
Do moderacji
Odpowiedz
23
1