Wybrany wątek opinii

Skoro bezrobocie w Polsce jest poniżej 5%, czyli każdy kto chce to może pracować to po co jeszcze istnieją Urzędy Pracy i czym się zajmują ?
(2019.10.24)
Bo Urzędy Pracy istnieja tylko po to, żeby zatrudnieni w nich urzędnicy mieli lekką pracę.
mm263 (2019.10.24)
Powrót do komentarzy