UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

co za bzdury, na targach szukają dowódcę kompanii logistycznej, przyszedł bezrobotny oficer i chce być dowódcą, a może są etaty na prezesów spółek, ministrów, dyrektorów, już jeden taki był z wykształcenia DYREKTOR

slawekel1

Anuluj