UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
co za bzdury, na targach szukają dowódcę kompanii logistycznej, przyszedł bezrobotny oficer i chce być dowódcą, a może są etaty na prezesów spółek, ministrów, dyrektorów, już jeden taki był z wykształcenia DYREKTOR
slawekel1