UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblągu bez zmian - szukają praktycznie tylko roboli i do callcenter za najniższą krajową. Bezrobocie zmniejszyło się sztucznie bo kto mógł to już dawno wyjechał i mnóstwo ludzi skorzystało z obniżonego wieku emerytalnego i wypadło z rejestrów pup.


Anuluj