UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W Elblągu bez zmian - szukają praktycznie tylko roboli i do callcenter za najniższą krajową. Bezrobocie zmniejszyło się sztucznie bo kto mógł to już dawno wyjechał i mnóstwo ludzi skorzystało z obniżonego wieku emerytalnego i wypadło z rejestrów pup.