Wykonawca pewnie juz jest tylko podwykonawcy jeszcze nie ma. Tak to sie odbywa w ElblaguGosc
Wykonawca pewnie juz jest tylko podwykonawcy jeszcze nie ma. Tak to sie odbywa w Elblagu