A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ten kto przecina wstege jest gwarantem ze wszystko jest ok, skoro to robi, a jesli to bubel to znaczy ze ten przecinajacy jest tylko na pokaz figurant slup od ktorego nic nie zalezy skoro mozna przyklepac wcisnac ludziom szajs bezkarnie
Panie Nowak niech Pan pojedzie do Rybiny - tam są mosty zwodzone z nawierzchnią zrobioną jak należy i nic nie pęka.