UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pytań uzasadnionych jest dużo więcej i opisywanie tych problemów nie jest hejtem! Sprawa dotyczy inwestycji za dziesiątki milionów. Uwaga już dziecko wie, że drewno namoknięte pęcznieje. Tak więc może ta kostka nie była odpowiednio zaimpregnowana albo zostały użyte niewłaściwe środki chemiczne do jej przymocowania? Może też powinien zabrać głos w sprawie wybrzuszania się nawierzchni projektant, który zadecydował że nawierzchnia będzie taka? Najważniejsze jednak jest to dlaczego od 2013 roku nie reklamowano tak u wykonawcy, producenta kostki drewnianej jak i budujących most?

Kat_Na_Idiotów