UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
winni tej tandety pelniacy sluzbe w elblaskim ratuszu za czasow od henka sloniny, przez grzesia i obecnego wrobla powinni za niegospodarnosc skonczyc za kratami. nie rozumiem dlaczego chodza na wolnosci i piastuja urzedy?
turban