UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

winni tej tandety pelniacy sluzbe w elblaskim ratuszu za czasow od henka sloniny, przez grzesia i obecnego wrobla powinni za niegospodarnosc skonczyc za kratami. nie rozumiem dlaczego chodza na wolnosci i piastuja urzedy?

turban

Anuluj