UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

winni tej tandety pelniacy sluzbe w elblaskim ratuszu za czasow od henka sloniny, przez grzesia i obecnego wrobla powinni za niegospodarnosc skonczyc za kratami. nie rozumiem dlaczego chodza na wolnosci i piastuja urzedy?

turban