UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To nie ten most był tu za PRL. To był inny, poniesienia zabytek, który gdzieś zniknął w latach 80, nikt nie wie jak i gdzie przepadł. Ale nigdy po tamtym moście nie jeździły syreny 101 ani żadne inne. Ruch samochodów był zakazany. Wolno było tylko przeprowadzać motocykle. Przeprowadzać, nie przejeżdżać nimi .

BEZ SCIEM proszę