UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To nie ten most był tu za PRL. To był inny, poniesienia zabytek, który gdzieś zniknął w latach 80, nikt nie wie jak i gdzie przepadł. Ale nigdy po tamtym moście nie jeździły syreny 101 ani żadne inne. Ruch samochodów był zakazany. Wolno było tylko przeprowadzać motocykle. Przeprowadzać, nie przejeżdżać nimi .
BEZ SCIEM proszę