Wybrany wątek opinii

I to jedyny bubel Grzesia, a Wy pacany go odwolaliscie jakby zrobił nie wiadomo jak zła rzecz. Teraz możecie cmokać w trąbkę go.
Trąbka (2019.10.22)
@Trąbka - Masz dziwne ciągoty do całowania w trąbke, feeee! Nie mam nic do was ale żeby tak na forum się afiszować, irytujaca jest arogancja twoich środowisk
Paralityk (2019.10.23)
@Trąbka - Tak sobie myślę, ze bardzo się mylisz bo zaprojektowanie i wydanie decyzji i rozpoczęcie całej procedury nastąpiło przed pażdziernikiem 2010 roku. .. .". .. Cała inwestycja kosztowała 38,4 miliona złotych, z czego prawie 30 milionów to fundusze unijne. Budowa mostów rozpoczęła się w 2007 r. 15 lipca 2013 r. uzyskano ostanie pozwolenie na użytkowanie obu mostów i nadbrzeża. .. " Inwestycję więc odbierana była za prezydenta Wilka!
Kat_Na_Idiotów (2019.10.23)
@Trąbka - Do Trąbki. Elbląski kolesiu. Grześ nie ma z tym nic wspólnego. Projekt powstał za czasów Henryka i spółki.
(2019.10.23)
@Kat_Na_Idiotów - Przypominam że Wilk tylko odbierał ten bubel. Przecięcie wstęgi nie ma nic wspólnego z projektem i technologią jego wykonania.
(2019.10.23)
ten kto przecina wstege jest gwarantem ze wszystko jest ok, skoro to robi, a jesli to bubel to znaczy ze ten przecinajacy jest tylko na pokaz figurant slup od ktorego nic nie zalezy skoro mozna przyklepac wcisnac ludziom szajs bezkarnie
(2019.10.24)
Powrót do komentarzy