Wybrany wątek opinii
@Trąbka - Masz dziwne ciągoty do całowania w trąbke, feeee! Nie mam nic do was ale żeby tak na forum się afiszować, irytujaca jest arogancja twoich środowisk
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Choć rozumiesz Trudne Sprawy to miłości nie kochasz i nigdy nie zrozumiesz.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0