A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To jedna z najlepszych wiadomości dla Elbląga w ciągu ostatnich kilkunastu lat. PiS to zło, ale tu należy im się ukłon. Jeszcze tylko oderwać się od szuwarowo-bagiennego i będzie dla tego miasta szansa.
w wydarzeniach i faktach wszystko inne powinno byc w cieniu tej informacji. Nie żeby stawiać pomnik na zakończenie budowy. Ale panowie Jerzy, Leonard i Jarosław we trzech razem objęci za barki symbolizujące przepływające dobra po morskim zalewie zrobiliby lepszą reklame Elblągowi niż na otwarciu !
I niech kopią aby służyło wszystkim czy z PiS czy PO itd . Elbląg zyska i wkoło inne miejscowości .I oto chodzi!?
Ubolewam tylko, że w Krynicy M. nikt nie chce zeby zrobili jakiś dojazd kolejowy, nawet wąskotorówką, bo dostac sie tam moze nie byc takie proste przy natloku turystow i korkow na jednej drozce mierzei. No chyba, ze helikopterami na plaży, bo przystani to tam nie maja zbyt obszernej
i super !
żeby tylko POmyleńcy z NRD i ruskie postkomuchy nie wygrały bo zablokujo i nie bedzie dobrobytu w Elblongu szansę
Niech uruchomią prom z Elbląga i będzie po kłopocie. Wtedy będzie można ominąć korki w lecie i szybko się dostać nad morze z płd. części Zalewu i Elbląga.
Polaku z Kraju Nad Wisłą. Masz w domu słownik ortografii i gramatyki Polskiej ? - Bo jeżeli napisałeś /zablokujo/ to można mieć duże wątpliwości.
@erg. - Jesteś pewien tej "gramatyki Polskiej" ?
I tak po i byli KOMUCHY będą łapy trzymać a pisy zrobią dla meneli darmowe autokary żeby wygodnie się im plazowalo. Im się należy niepełnosprawnym alkohikom rodzinom z marginesu a reszta do roboty kapitalisci całe zło. He