107
04.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To jedna z najlepszych wiadomości dla Elbląga w ciągu ostatnich kilkunastu lat. PiS to zło, ale tu należy im się ukłon. Jeszcze tylko oderwać się od szuwarowo-bagiennego i będzie dla tego miasta szansa.
laskipaa (2019.10.04)

info

78  
  14
w wydarzeniach i faktach wszystko inne powinno byc w cieniu tej informacji. Nie żeby stawiać pomnik na zakończenie budowy. Ale panowie Jerzy, Leonard i Jarosław we trzech razem objęci za barki symbolizujące przepływające dobra po morskim zalewie zrobiliby lepszą reklame Elblągowi niż na otwarciu !
chyba (2019.10.04)

info

29  
  9
I niech kopią aby służyło wszystkim czy z PiS czy PO itd . Elbląg zyska i wkoło inne miejscowości .I oto chodzi!?
jank (2019.10.04)

info

32  
  6
Ubolewam tylko, że w Krynicy M. nikt nie chce zeby zrobili jakiś dojazd kolejowy, nawet wąskotorówką, bo dostac sie tam moze nie byc takie proste przy natloku turystow i korkow na jednej drozce mierzei. No chyba, ze helikopterami na plaży, bo przystani to tam nie maja zbyt obszernej
postskryptum (2019.10.04)
i super !
pampi-ZAWADA (2019.10.04)

info

24  
  5
żeby tylko POmyleńcy z NRD i ruskie postkomuchy nie wygrały bo zablokujo i nie bedzie dobrobytu w Elblongu szansę
(2019.10.04)
Niech uruchomią prom z Elbląga i będzie po kłopocie. Wtedy będzie można ominąć korki w lecie i szybko się dostać nad morze z płd. części Zalewu i Elbląga.
(2019.10.04)
Polaku z Kraju Nad Wisłą. Masz w domu słownik ortografii i gramatyki Polskiej ? - Bo jeżeli napisałeś /zablokujo/ to można mieć duże wątpliwości.
erg. (2019.10.04)
@erg. - Jesteś pewien tej "gramatyki Polskiej" ?
(2019.10.04)
I tak po i byli KOMUCHY będą łapy trzymać a pisy zrobią dla meneli darmowe autokary żeby wygodnie się im plazowalo. Im się należy niepełnosprawnym alkohikom rodzinom z marginesu a reszta do roboty kapitalisci całe zło. He
Monidare (2019.10.04)