UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ubolewam tylko, że w Krynicy M. nikt nie chce zeby zrobili jakiś dojazd kolejowy, nawet wąskotorówką, bo dostac sie tam moze nie byc takie proste przy natloku turystow i korkow na jednej drozce mierzei. No chyba, ze helikopterami na plaży, bo przystani to tam nie maja zbyt obszernej

postskryptum

Anuluj