UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ubolewam tylko, że w Krynicy M. nikt nie chce zeby zrobili jakiś dojazd kolejowy, nawet wąskotorówką, bo dostac sie tam moze nie byc takie proste przy natloku turystow i korkow na jednej drozce mierzei. No chyba, ze helikopterami na plaży, bo przystani to tam nie maja zbyt obszernej
postskryptum