UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jedna z najlepszych wiadomości dla Elbląga w ciągu ostatnich kilkunastu lat. PiS to zło, ale tu należy im się ukłon. Jeszcze tylko oderwać się od szuwarowo-bagiennego i będzie dla tego miasta szansa.

laskipaa

Anuluj