UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jedna z najlepszych wiadomości dla Elbląga w ciągu ostatnich kilkunastu lat. PiS to zło, ale tu należy im się ukłon. Jeszcze tylko oderwać się od szuwarowo-bagiennego i będzie dla tego miasta szansa.
laskipaa