UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech uruchomią prom z Elbląga i będzie po kłopocie. Wtedy będzie można ominąć korki w lecie i szybko się dostać nad morze z płd. części Zalewu i Elbląga.
Niech uruchomią prom z Elbląga i będzie po kłopocie. Wtedy będzie można ominąć korki w lecie i szybko się dostać nad morze z płd. części Zalewu i Elbląga.