UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech uruchomią prom z Elbląga i będzie po kłopocie. Wtedy będzie można ominąć korki w lecie i szybko się dostać nad morze z płd. części Zalewu i Elbląga.


Anuluj