Wybrany wątek opinii
I tak po i byli KOMUCHY będą łapy trzymać a pisy zrobią dla meneli darmowe autokary żeby wygodnie się im plazowalo. Im się należy niepełnosprawnym alkohikom rodzinom z marginesu a reszta do roboty kapitalisci całe zło. He
Do moderacji
Odpowiedz
8
12
Będą, będą takie autokary dla meneli. Nie martw się o to i o miejsce dla siebie. Zawsze będzie na hasło Monidare.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1