UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I tak po i byli KOMUCHY będą łapy trzymać a pisy zrobią dla meneli darmowe autokary żeby wygodnie się im plazowalo. Im się należy niepełnosprawnym alkohikom rodzinom z marginesu a reszta do roboty kapitalisci całe zło. He

Monidare