Wybrany wątek opinii
żeby tylko POmyleńcy z NRD i ruskie postkomuchy nie wygrały bo zablokujo i nie bedzie dobrobytu w Elblongu szansę
Do moderacji
Odpowiedz
19
12
Polaku z Kraju Nad Wisłą. Masz w domu słownik ortografii i gramatyki Polskiej ? - Bo jeżeli napisałeś /zablokujo/ to można mieć duże wątpliwości.
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
@erg. - Jesteś pewien tej "gramatyki Polskiej" ?
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Trochę mniej tej polityki za 500 lat nikt nie będzie pamiętać czy PiS czy PO ps kiedy kopano kanał Jagiellońskim
Do moderacji
Odpowiedz
9
1