Wybrany wątek opinii

żeby tylko POmyleńcy z NRD i ruskie postkomuchy nie wygrały bo zablokujo i nie bedzie dobrobytu w Elblongu szansę
(2019.10.04)
Polaku z Kraju Nad Wisłą. Masz w domu słownik ortografii i gramatyki Polskiej ? - Bo jeżeli napisałeś /zablokujo/ to można mieć duże wątpliwości.
erg. (2019.10.04)
@erg. - Jesteś pewien tej "gramatyki Polskiej" ?
(2019.10.04)
Trochę mniej tej polityki za 500 lat nikt nie będzie pamiętać czy PiS czy PO ps kiedy kopano kanał Jagiellońskim
jank (2019.10.04)
Powrót do komentarzy