UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
żeby tylko POmyleńcy z NRD i ruskie postkomuchy nie wygrały bo zablokujo i nie bedzie dobrobytu w Elblongu szansę
żeby tylko POmyleńcy z NRD i ruskie postkomuchy nie wygrały bo zablokujo i nie bedzie dobrobytu w Elblongu szansę