UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
w wydarzeniach i faktach wszystko inne powinno byc w cieniu tej informacji. Nie żeby stawiać pomnik na zakończenie budowy. Ale panowie Jerzy, Leonard i Jarosław we trzech razem objęci za barki symbolizujące przepływające dobra po morskim zalewie zrobiliby lepszą reklame Elblągowi niż na otwarciu !
chyba