107
04.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Piss niech zobacz kto ma grupy niepełnosprawności byli mundurowi itp wszyscy inni krezusy i krwiopijcy jedne.
Zenek ormoo (2019.10.04)

info

8  
  4
dziadku na emeryturę pić ziółka, wnuczki bujać w fotelu i zajadać werther's original
(2019.10.04)

info

7  
  4
Panie Wróblewski, dlaczego ta twarz wygląda niezdrowo? Czy nie stasuje Pan przypadkiem diety zbyt bogatej w wodę?
(2019.10.04)

info

23  
  2
Będą, będą takie autokary dla meneli. Nie martw się o to i o miejsce dla siebie. Zawsze będzie na hasło Monidare.
Ja też tu mieszkam (2019.10.04)
Rosjanki mówią Zalew Kaliningradzki , u nas pisze Wiślany i tam bardziej racja . My na mierzeje Wiślana , ale u nich Bałtycka . no, tyle ze moze raczej nie "kosa" , a tak jakby wyspa .
cypel (2019.10.04)
Brawo Pis, niech patrzą jak to się robi nieudaczne rządy PO i PSL bo według nich pieniędzy nie ma i nie było pamiętamy..... historyczny moment dla Elbląga.
Brawo (2019.10.04)

info

29  
  9
I co na to Jurek? Choc teraz jak prezes reklamuje kota o pardon psa oraz rekomenduje cieplowniczka, brawo za propagowanie chamstwa i prostactwa
(2019.10.04)

info

10  
  3
a co ma oznaczać zdjęcie nr 20,wołodja, czy ten koliński cię posuwa, że go tak pchasz na szkło?
kreciol (2019.10.04)

info

6  
  3
Brawo Pis, niech patrzą jak to się robi nieudaczne rządy PO i PSL bo według nich pieniędzy nie ma i nie było pamiętamy..... historyczny moment dla Elbląga.
Brawo (2019.10.04)

info

13  
  8
Głosuj głosuj. Niedługo będziesz płakać
robixon (2019.10.04)