A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Piss niech zobacz kto ma grupy niepełnosprawności byli mundurowi itp wszyscy inni krezusy i krwiopijcy jedne.
dziadku na emeryturę pić ziółka, wnuczki bujać w fotelu i zajadać werther's original
Panie Wróblewski, dlaczego ta twarz wygląda niezdrowo? Czy nie stasuje Pan przypadkiem diety zbyt bogatej w wodę?
Będą, będą takie autokary dla meneli. Nie martw się o to i o miejsce dla siebie. Zawsze będzie na hasło Monidare.
Rosjanki mówią Zalew Kaliningradzki , u nas pisze Wiślany i tam bardziej racja . My na mierzeje Wiślana , ale u nich Bałtycka . no, tyle ze moze raczej nie "kosa" , a tak jakby wyspa .
Brawo Pis, niech patrzą jak to się robi nieudaczne rządy PO i PSL bo według nich pieniędzy nie ma i nie było pamiętamy..... historyczny moment dla Elbląga.
I co na to Jurek? Choc teraz jak prezes reklamuje kota o pardon psa oraz rekomenduje cieplowniczka, brawo za propagowanie chamstwa i prostactwa
a co ma oznaczać zdjęcie nr 20,wołodja, czy ten koliński cię posuwa, że go tak pchasz na szkło?
Brawo Pis, niech patrzą jak to się robi nieudaczne rządy PO i PSL bo według nich pieniędzy nie ma i nie było pamiętamy..... historyczny moment dla Elbląga.
Głosuj głosuj. Niedługo będziesz płakać