UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

w wydarzeniach i faktach wszystko inne powinno byc w cieniu tej informacji. Nie żeby stawiać pomnik na zakończenie budowy. Ale panowie Jerzy, Leonard i Jarosław we trzech razem objęci za barki symbolizujące przepływające dobra po morskim zalewie zrobiliby lepszą reklame Elblągowi niż na otwarciu !

chyba

Anuluj