A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
wspieral wtedy komunę kiszczakową to i wspierał kiszczakowe łapanki homoseksualustow,. Biedron za to powinurn mu nakopac do d...,
perpetuum mobile, nic co ludzkie nie jest mu obce jadl fekalia i stal sie samowystarczalny wolny wyzwolony, Robert B
Portel usuwa komentarze dotyczące Zielonki
Koliński Robert nie pisz już nic chłopie jak masz honor bo tego nie da się czytać, Czy ty nie masz nic do roboty
jestem długo z SLD, nie pamiętam żadnego Zielonki, czym się zasłużył
ludzie ktorzy w latach 80 prześladowali homoseksualistow, tworzyli reżim ktory urządzal na nich łapanki dzisiaj chcą ich chronić i walczyć o ich prawa? a kiedy ich przeprosicie za to co wtedy z nimi roboliscie? i następny wiarygodny, ścigał za marichuanę jak byl policjantem, poszedł na emeryturę i walczy o jej legalizację? przecież to są kpiny zwyborcow SLD, to nawet nie jest kabaret , zero głosów ludzie, zero, wstydu nie macie za grosz
O maj got ale te pisiory to jednal zle i chore z nienawisci towarzystwo, Elblag jednak to mimo wszystko mądre miasto ze ich nie wybiera, mali, nic nie znaczący tu ludzie
Komuna won spadajcie. Na posredniak ilu olsztyniakow won na bagna.
Popatrzcie Polacy, jak was okłamują od 89 roku, ile to już lat, ile lat było totalnego monopolu tych lewacko – grubo-kreskowo – post komuszych mediów przejętych zaraz po Okrągłym Stole, bez prawicowych mediów, ile lat was w przemyślany i zaplanowany sposób okłamywali, podawali wam jedyne słuszne prawdy na temat: okrągłego stołu, ludzi honoru, lewactwa, III RP, IV RP, Bolka , Bula , agentury....Te mainstreamowi media, jak wami manipulowały od 89 roku, jak szczują, dezinformują, dyskredytują, zafałszowują rzeczywistość polityczna III RP. Te TVNy , lisweeki , zet, gazety wybiorcze, rmfy, polsaty i inne, wstajesz i łżesz, cała prawda całą dobę, TV Trwam[jedyne od nich niezależne wówczas] niszczono wszelkimi sposobami, nie dopuszczano na multipleks, odmawiano koncesji. Ci dziennikarze prawicowi, którzy przecież próbowali pracować w tych mainstreamowych mediach i byli z nich wyrzucani i niszczeni za to, ze chcieli przełamać zakłamanie i fałszowanie w tych mediach. I teraz gdy mamy wreszcie TVP niezależne to oni wmawiają o jakiejś dyktaturze itp. Bo dalej chcieli by mieć wszystko im jedynie podporządkowane.Z demokracją mają tyle wspólnego co miała demokracja ludowa w PRL
Mam nadzieję że Polacy już nigdy nie dopuszczą Swołoczy do władzy.Liczycie na to że rosną młode pokolenia i ich uda się ogłupić ale my ich rodzice nie pozwolimy na to.Wyjedzcie na Saharę i tam zbudujcie swój kraj dobrobytu.!!!!!!!!!!!!