182
28.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
wspieral wtedy komunę kiszczakową to i wspierał kiszczakowe łapanki homoseksualustow,. Biedron za to powinurn mu nakopac do d...,
Trzeźwe (2019.09.29)
perpetuum mobile, nic co ludzkie nie jest mu obce jadl fekalia i stal sie samowystarczalny wolny wyzwolony, Robert B
(2019.09.29)

info

4  
  2
Portel usuwa komentarze dotyczące Zielonki
(2019.09.29)

info

8  
  0
Koliński Robert nie pisz już nic chłopie jak masz honor bo tego nie da się czytać, Czy ty nie masz nic do roboty
bambo (2019.09.29)

info

9  
  0
jestem długo z SLD, nie pamiętam żadnego Zielonki, czym się zasłużył
Umiar (2019.09.29)

info

9  
  0
ludzie ktorzy w latach 80 prześladowali homoseksualistow, tworzyli reżim ktory urządzal na nich łapanki dzisiaj chcą ich chronić i walczyć o ich prawa? a kiedy ich przeprosicie za to co wtedy z nimi roboliscie? i następny wiarygodny, ścigał za marichuanę jak byl policjantem, poszedł na emeryturę i walczy o jej legalizację? przecież to są kpiny zwyborcow SLD, to nawet nie jest kabaret , zero głosów ludzie, zero, wstydu nie macie za grosz
Wygedsa (2019.09.29)

info

11  
  2
O maj got ale te pisiory to jednal zle i chore z nienawisci towarzystwo, Elblag jednak to mimo wszystko mądre miasto ze ich nie wybiera, mali, nic nie znaczący tu ludzie
(2019.09.29)

info

1  
  4
Komuna won spadajcie. Na posredniak ilu olsztyniakow won na bagna.
(2019.09.29)

info

5  
  4
Popatrzcie Polacy, jak was okłamują od 89 roku, ile to już lat, ile lat było totalnego monopolu tych lewacko – grubo-kreskowo – post komuszych mediów przejętych zaraz po Okrągłym Stole, bez prawicowych mediów, ile lat was w przemyślany i zaplanowany sposób okłamywali, podawali wam jedyne słuszne prawdy na temat: okrągłego stołu, ludzi honoru, lewactwa, III RP, IV RP, Bolka , Bula , agentury....Te mainstreamowi media, jak wami manipulowały od 89 roku, jak szczują, dezinformują, dyskredytują, zafałszowują rzeczywistość polityczna III RP. Te TVNy , lisweeki , zet, gazety wybiorcze, rmfy, polsaty i inne, wstajesz i łżesz, cała prawda całą dobę, TV Trwam[jedyne od nich niezależne wówczas] niszczono wszelkimi sposobami, nie dopuszczano na multipleks, odmawiano koncesji. Ci dziennikarze prawicowi, którzy przecież próbowali pracować w tych mainstreamowych mediach i byli z nich wyrzucani i niszczeni za to, ze chcieli przełamać zakłamanie i fałszowanie w tych mediach. I teraz gdy mamy wreszcie TVP niezależne to oni wmawiają o jakiejś dyktaturze itp. Bo dalej chcieli by mieć wszystko im jedynie podporządkowane.Z demokracją mają tyle wspólnego co miała demokracja ludowa w PRL
(2019.09.29)
Mam nadzieję że Polacy już nigdy nie dopuszczą Swołoczy do władzy.Liczycie na to że rosną młode pokolenia i ich uda się ogłupić ale my ich rodzice nie pozwolimy na to.Wyjedzcie na Saharę i tam zbudujcie swój kraj dobrobytu.!!!!!!!!!!!!
(2019.09.29)