UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mam nadzieję że Polacy już nigdy nie dopuszczą Swołoczy do władzy.Liczycie na to że rosną młode pokolenia i ich uda się ogłupić ale my ich rodzice nie pozwolimy na to.Wyjedzcie na Saharę i tam zbudujcie swój kraj dobrobytu.!!!!!!!!!!!!