UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Popatrzcie Polacy, jak was okłamują od 89 roku, ile to już lat, ile lat było totalnego monopolu tych lewacko – grubo-kreskowo – post komuszych mediów przejętych zaraz po Okrągłym Stole, bez prawicowych mediów, ile lat was w przemyślany i zaplanowany sposób okłamywali, podawali wam jedyne słuszne prawdy na temat: okrągłego stołu, ludzi honoru, lewactwa, III RP, IV RP, Bolka , Bula , agentury....Te mainstreamowi media, jak wami manipulowały od 89 roku, jak szczują, dezinformują, dyskredytują, zafałszowują rzeczywistość polityczna III RP. Te TVNy , lisweeki , zet, gazety wybiorcze, rmfy, polsaty i inne, wstajesz i łżesz, cała prawda całą dobę, TV Trwam[jedyne od nich niezależne wówczas] niszczono wszelkimi sposobami, nie dopuszczano na multipleks, odmawiano koncesji. Ci dziennikarze prawicowi, którzy przecież próbowali pracować w tych mainstreamowych mediach i byli z nich wyrzucani i niszczeni za to, ze chcieli przełamać zakłamanie i fałszowanie w tych mediach. I teraz gdy mamy wreszcie TVP niezależne to oni wmawiają o jakiejś dyktaturze itp. Bo dalej chcieli by mieć wszystko im jedynie podporządkowane.Z demokracją mają tyle wspólnego co miała demokracja ludowa w PRL