182
28.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dobry gość z tego Zielonki, zdecydowanie ma mój głosLewice popieram
za lewicą (2019.09.28)

info

5  
  17
@007 - tu nie ma co teoretyzować, tylko spuścić lewacką komunę jakimś rynsztokiem, no ewentualnie w grę wchodzi jeszcze Kumiela; przepływa niedaleko, zimne piwko albo jaki chivas dla Ciebie;)
ratusz78 (2019.09.28)
@grzechu - "W 1999 r. media pisały, że Krzysztof Bondaryk (ówczesny wiceszef MSWiA, dziś szef ABW) miał zbierać dokumenty "Hiacynta", mogące kompromitować polityków. Bondaryk odpierał zarzuty jako "oszczercze". Odwołania Bondaryka żądała wtedy UW, a premier Jerzy Buzek nie był zadowolony z raportu MSWiA w całej sprawie. Wkrótce potem Bondaryka odwołano z MSWiA. "
Pinokio (2019.09.28)
@grzechu - "Biedroń: akta trzeba zniszczyć, bo mogą służyć do szantażu - Ta decyzja jest skandaliczna i całkowicie niezrozumiała - skomentował stanowisko IPN Robert Biedroń, szef Kampanii Przeciw Homofobii. Twierdzi, że instytut kierował się "stereotypami a nie realną sytuacją", bo jego zdaniem przepisy, na które się powołano odmawiając wszczęcia śledztwa można "rozmaicie interpretować". Dodał, że cała akcja była skandaliczna i juz dawno powinna być wyjaśniona"
Pinokio (2019.09.28)
@ratusz78 - rynsztokiem do kanalizy i do oczyszczalni ścieków, kumiela nie bo ro ładna rzeczka i nie chciałbym jej truć lewactwem jestem eko, piwa nie pije ale chivasa owszem dzięki :D
007 (2019.09.28)
Pisiorki spokojna wasza rozczochrana, buzka, paciorek i spanko, a jutro do kosciolka i do spowiedzi za wieczorne wulgaryzmy, tak to u was dziala, a Elblag was juz nigdy nie wybierze więc mniej zlych emocji jak przystalo na prawdziwego bogobojnego katolika
(2019.09.28)
To kotliński dostał erekcji i doszedł he he he
(2019.09.28)
A pudlik był?
(2019.09.28)

info

1  
  0
A fu pisior i takie plugawe słowa?!!!
(2019.09.28)
Elbląg był zawsze lewicowym miastem. Bo to było i jest (?) miasto robociarskie. Także w czasach nazistowskich. Trzeba wiedzieć, że w Elblągu urodził się, mieszkał i pracował w zakładach Schichaua jako niter (nity - miast spawów) wielki komunista niemiecki - Max Reimann.
erg. (2019.09.28)

info

7  
  0