UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam nadzieję że Polacy już nigdy nie dopuszczą Swołoczy do władzy.Liczycie na to że rosną młode pokolenia i ich uda się ogłupić ale my ich rodzice nie pozwolimy na to.Wyjedzcie na Saharę i tam zbudujcie swój kraj dobrobytu.!!!!!!!!!!!!