UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam nadzieję że Polacy już nigdy nie dopuszczą Swołoczy do władzy.Liczycie na to że rosną młode pokolenia i ich uda się ogłupić ale my ich rodzice nie pozwolimy na to.Wyjedzcie na Saharę i tam zbudujcie swój kraj dobrobytu.!!!!!!!!!!!!


Anuluj