Wybrany wątek opinii

Szanowny autorze, czy mógłbyś rozwinąć swoją opinię ?
Miś Wciąż Żywy (2019.09.28)
Mam nadzieję że Polacy już nigdy nie dopuszczą Swołoczy do władzy.Liczycie na to że rosną młode pokolenia i ich uda się ogłupić ale my ich rodzice nie pozwolimy na to.Wyjedzcie na Saharę i tam zbudujcie swój kraj dobrobytu.!!!!!!!!!!!!
(2019.09.29)
Powrót do komentarzy