Wybrany wątek opinii
Trzeba bylo isc protestiwac z ludzmi, rzucic sie rejtanem jak ich zwalniano.
Do moderacji
Odpowiedz
43
1
Popatrzcie Polacy, jak was okłamują od 89 roku, ile to już lat, ile lat było totalnego monopolu tych lewacko – grubo-kreskowo – post komuszych mediów przejętych zaraz po Okrągłym Stole, bez prawicowych mediów, ile lat was w przemyślany i zaplanowany sposób okłamywali, podawali wam jedyne słuszne prawdy na temat: okrągłego stołu, ludzi honoru, lewactwa, III RP, IV RP, Bolka , Bula , agentury....Te mainstreamowi media, jak wami manipulowały od 89 roku, jak szczują, dezinformują, dyskredytują, zafałszowują rzeczywistość polityczna III RP. Te TVNy , lisweeki , zet, gazety wybiorcze, rmfy, polsaty i inne, wstajesz i łżesz, cała prawda całą dobę, TV Trwam[jedyne od nich niezależne wówczas] niszczono wszelkimi sposobami, nie dopuszczano na multipleks, odmawiano koncesji. Ci dziennikarze prawicowi, którzy przecież próbowali pracować w tych mainstreamowych mediach i byli z nich wyrzucani i niszczeni za to, ze chcieli przełamać zakłamanie i fałszowanie w tych mediach. I teraz gdy mamy wreszcie TVP niezależne to oni wmawiają o jakiejś dyktaturze itp. Bo dalej chcieli by mieć wszystko im jedynie podporządkowane.Z demokracją mają tyle wspólnego co miała demokracja ludowa w PRL
Do moderacji
Odpowiedz
15
5
Mnie najbardziej fascynuje skąd u tych wszystkich lewackich miernot bierze się tak głęboko rasistowskie przekonanie o jakimś szczególnym namaszczeniu intelektem i wyższością nad pozostałą częścią narodu (nie tylko w Polsce). Skąd ta kołchozowa szlachta, ma tak silne poczucie predestynacji i pogardę dla innych? Sama ta nieprawdopodobna buta jest dowodem skrajnej głupoty, a skutki ich działalności nie od dziś jawnie gwałcą humanizm i obrażają logikę. Ślepa hipokryzja lewactwa jest wręcz przysłowiowa i nudna. Przekaz "śmietanki" intelektualnej świata liberalno-lewicowego, to wyłącznie fanatyczne, a ostatnio agresywne i wulgarne frazesy i pretensje żywcem z komsomolskich podręczników. I nieustanne próby wymuszenia posłuchu. Nie ma tam nikogo, kto broniłby się intelektem, myślą, może obcą, ale imponującą konstrukcją. Koszmarny wykwit i zarazem szczyt ich osiągnięć, to "filozofia" gender, a cały wysiłek umysłowy skupia się na prymitywnym i brutalnym zwalczaniu chrześcijaństwa bez jakiejkolwiek kuszącej alternatywy. W zamian oferują nam społeczeństwo szympansów Bonobo. Jeśli filozofia, to w wykonaniu obłąkanego pali kociarza -kabalisty, Hartmana . Sam fakt rządzenia światem przez kilkadziesiąt lat, wynikający w dużej mierze z manipulacji demokracją, ma być "boskim" czynnikiem nobilitującym. Sam bełkot bękartów Marksa i Lenina ma być dowodem na ich "lepszość", bo a priori nazwali się "postępowymi". Ta konstrukcja stoi na mieszance g..wna z pieniędzmi, zaprawie z fanatyzmu i manipulacji. Pieniądze odpłyną. I co zostanie? Odejdą, gdy interes przestanie się opłacać. Skończy się więc ideologia. A cena właśnie ostro skoczyła w górę.
Do moderacji
Odpowiedz
14
11
pieknie powiedziane
Do moderacji
Odpowiedz
0
0