UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O maj got ale te pisiory to jednal zle i chore z nienawisci towarzystwo, Elblag jednak to mimo wszystko mądre miasto ze ich nie wybiera, mali, nic nie znaczący tu ludzie


Anuluj